Blaty kuchenne

04/00

Kamienne blaty nadadzą świeżości i blasku każdej kuchni.

Kamienne blaty nadadzą świeżości i blasku każdej kuchni. Kamienie, głównie granit, świetnie nadają się do produkcji kuchennych blatów, ze względu na swoje właściwości fizyczno-chemiczne. Są odporne na działanie temperatury, więc możesz bez obaw postawić rozgrzaną patelnię na powierzchni blatu. Niestraszna im wilgoć, więc możesz osadzić w nich zlewozmywak. Można na nich także zainstalować płyty grzewcze, a w przypadku płyt indukcyjnych możliwe jest nawet jej zlicowanie z powierzchnią blatu.
Blaty kuchenne wykonuje się również z materiałów powstałych na bazie kamienia. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się spieki kwarcowe. Posiadają one właściwości naturalnych kamieni, a jednocześnie są kilkanaście procent lżejsze i cieńsze, co sprawia, że ich montaż jest zdecydowanie łatwiejszy. Płyty ze spieku kwarcowego można też zastosować jako fronty szafek kuchennych, a także wykonać z nich zachodzący na ścianę fartuch.

Kamienne blaty kuchenne wybierane są nie tylko ze względu na swoją wytrzymałość, ale również z powodów estetycznych.

Duży wybór barw i wzorów sprawi, że dopasują się one do każdego rodzaju wnętrza. Chcesz wzbogacić swoją kuchnię? Marzą ci się blaty kuchenne na wymiar? Wrocław zaprasza – to miasto, w którym działamy, ale jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta w województwie dolnośląskim. Bez względu na to, czy preferujesz niepowtarzalność naturalnych kamieni, czy wolisz szerokie spektrum kolorystyczne spieków kwarcowych lub konglomeratów, w naszej ofercie posiadamy kamienie od najlepszych polskich dostawców.

Jesteś zainteresowany?

Wrocław i okolice to miejsce, w który mieszkasz? Skontaktuj się z nami, a razem stworzymy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości.