Blaty łazienkowe

04/00

Kamienne blaty łazienkowe - odporne na wilgoć.

Kamienie często stosuje się w blatach łazienkowych, ponieważ są odporne na wilgoć. Granitowy blat może stać się podstawą ozdobnej umywalki, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyciąć otwór i zlicować ją z powierzchnią płyty. Dodatkowo łazienkowe blaty z granitu wyróżniają się wysoką odpornością na działanie temperatury – łazienki niejednokrotnie są jednym z cieplejszych pomieszczeń w domu.
Kamienne blaty nie muszą być tylko podstawą dla umywalki – mogą być również podstawa umywalki. W naszej ofercie dostępna jest możliwość wykonania łazienkowej umywalki z tego samego kamienia, który zostanie użyty do produkcji blatu. Oprócz tego z kamieni można wyprodukować niewielkie półki czy podstawki.

Blaty łazienkowe z granitu to nie tylko gwarancja wytrzymałości, ale również niezwykłej estetyki. Granit jest kamieniem dostępnym w dziesiątkach kolorów, a każda płyta cechować się będzie własnym, niepowtarzalnym wzorem. Granitowe blaty łazienkowe będą pasować zarówno do łazienek w stylu boho, gdzie będą przeciwwagą dla kwiatów czy zwiewnych zasłon, jak i do oszczędnych łazienek w stylu minimalistycznym. Żeby utrzymać kamienne blaty łazienkowe w czystości, nie trzeba stosować specjalistycznych środków czystości – zwilżona ściereczka wystarczy, żeby utrzymać w czystości blaty łazienkowe. Wrocław to obszar naszego działania, a poza blatami oferujemy również możliwość impregnacji blatu specjalistycznym preparatami chemii kamieniarskiej, co dodatkowo wydłuży jego żywotność.

Jesteś zainteresowany?

Wrocław i okolice to miejsce, w który mieszkasz? Skontaktuj się z nami, a razem stworzymy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości.